Zapytanie ofertowe nr 3/2017/ POWR.03.01.00-00-N063/16-00 Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów kierunku Informatyka w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym zgodnie z zasadą konkurencyjności na potrzeby realizacji projektu pn. " Praktyczne programy kształcenia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie WSB " nr POWR. 03.01.00-00-N063/16-00 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przedmiot zamówienia: Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych

dla studentów kierunku Informatyka w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie  w roku akademickim 2017/2018.

Realizacja i współfinansowanie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Osi priorytetowej III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Termin składania ofert: do dnia 06.12.2017 r. do godz. 16:00

Osoba do kontaktu: