Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym zgodnie z zasadą konkurencyjności na potrzeby realizacji projektu pt. „Kształcenie specjalistyczne w zakresie bezpieczeństwa publicznego i sytuacji kryzysowych na pograniczu” o numerze INT/EB/BES/3/II/A/0065 współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Przedmiot zamówienia: Wynajem sal szkoleniowych oraz zakwaterowanie i wyżywienie dla 44 uczestników dwudniowych szkoleń w powiecie cieszyńskim.

Realizacja i współfinansowanie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt realizowany jest w ramach osi priorytetowej  - rozwój edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020.

Termin składania ofert: do dnia 05-04-2018 do godz. 09:00

Pełna treść zapytania jest również dostępna w Bazie Konkurencyjności pod adresem:

Osoba do kontaktu:

mgr Sebastian Kwaśniewski