Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym zgodnie z zasadą konkurencyjności na potrzeby realizacji projektu pn. "Start do kariery z Akademickim Biurem Karier" nr POWR. 03.01.00-IP.08-00-ABK/17 dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przedmiot zamówienia: Przeprowadzenie szkoleń podnoszących kompetencje/kwalifikacje pracowników Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Realizacja i współfinansowanie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Osi priorytetowej III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W dniu 29.03.2018 r. wprowadzono zmiany do zapytania ofertowego które, zostały zaznaczone za żółto w treści zapytania ofertowego.
Termin składania ofert został wydłużony do dnia: 05.04.2018 r. do godz. 10:00.

Pełna treść zapytania jest również dostępna w Bazie Konkurencyjności pod adresem:

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne