Akademia WSB zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym zgodnie z zasadą konkurencyjności na potrzeby realizacji projektu pn. "Start your international career - międzynarodowy program studiów na kierunku Stosunki Międzynarodowe" nr POWR.03.03.00-00-M088/16 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Realizacja i współfinansowanie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Osi priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Termin składania ofert: do dnia 04.06.2018 r. do godz. 09:00

Pełna treść zapytania jest również dostępna w Bazie Konkurencyjności pod adresem:

Osoba do kontaktu:

mgr Dominik Łężak