Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów „Rysunek techniczny – interpretacja zapisu konstrukcji” ramach projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”

W związku z realizacją projektu „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów „Rysunek techniczny – interpretacja zapisu konstrukcji” podnoszących wiedzę i kompetencje studentów Akademii WSB.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne