Dostawa sprzętu komputerowego w postaci 15 zestawów komputerów stacjonarnych z monitorem, 15 skanerów oraz licencji oprogramowania Atlas.ti (lub równoważnego) na 15 stanowisk

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Dostawę sprzętu komputerowego w postaci 15 zestawów komputerów stacjonarnych z monitorem, 15 skanerów oraz licencji oprogramowania Atlas.ti (lub równoważnego) na 15 stanowisk”

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne