Zakup i wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów, portal pracownika dla potrzeb Akademii WSB - Zapytanie ofertowe nr 18/POWR/Z042/2019

W związku z realizacją projektu „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na przedmiot zamówienia: Zakup i wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów, portal pracownika dla potrzeb Akademii WSB.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne