Zakup i dostawa sprzętu oraz pomocy dydaktycznych dla studentów kierunku Pedagogika Wydziału Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej - Zapytanie ofertowe nr 5/POWR/ZR21/2019

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na przedmiot zamówienia: Zakup i dostawa sprzętu oraz pomocy dydaktycznych dla studentów kierunku Pedagogika Wydziału Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne