Zakup 2 licencji edukacyjnych, bezterminowych na oprogramowanie PS IMAGO PRO Academic wersja 5.1, w tym 1 licencja na 1 stanowisko (instalacja: jednostanowiskowa) i 1 licencja na 1 stanowisko (instalacja: sieciowa), dla Ms Windows

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Dostawę 2 licencji edukacyjnych, bezterminowych na oprogramowanie PS IMAGO PRO Academic wersja 5.1, w tym 1 licencja na 1 stanowisko (instalacja: jednostanowiskowa) i 1 licencja na 1 stanowisko (instalacja: sieciowa), dla Ms Windows"

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne