Usługa specjalistycznego tłumaczenia pisemnego z języka polskiego na język angielski raportów z badań naukowych i publikacji naukowych (monografie, artykuły naukowe z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości oraz ekonomii) Zapytanie ofertowe 7/RID/2019

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Usługę specjalistycznego tłumaczenia pisemnego z języka polskiego na język angielski raportów z badań naukowych i publikacji naukowych (monografie, artykuły naukowe z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości oraz ekonomii)".

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Termin składania ofert: do dnia 29.09.2019 r. do godz. 10:00

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne