Usługa korekty językowej artykułów naukowych publikowanych w czasopiśmie Forum Scientiae Oeconomia realizowana przez native speakera- Zapytanie Ofertowe 8/RID/2019

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Usługę korekty językowej artykułów naukowych publikowanych w czasopiśmie Forum Scientiae Oeconomia realizowana przez native speakera".

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Termin składania ofert: do dnia 29.09.2019 r. do godz. 10:00

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne