Opracowanie skryptu ćwiczeń wraz z sylabusem do zajęć dydaktycznych dla studentów kierunku Transport i Zarządzanie Inżynierią Produkcji – Zapytanie ofertowe nr 20/POWR/ZR21/2019

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na opracowanie skryptu ćwiczeń do laboratorium metrologii, wraz z sylabusem do zajęć dydaktycznych dla studentów kierunku Transport i Zarządzanie Inżynierią Produkcji.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne