Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla Kadry Zarządzającej oraz Kadry Administracyjnej Akademii WSB - Zapytanie ofertowe nr 32/POWR/Z042/2019

W związku z realizacją projektu „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia na Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń Kadry Zarządzającej oraz Kadry Administracyjnej Akademii WSB.

Zamówienie zostało podzielone na poszczególne zadania:

Zadanie 1 - Facylitacja pracy zespołowej;

Zadanie 2 - Coaching wdrożeniowy - wsparcie zmiany kultury organizacyjnej.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne