Zapytanie ofertowe na zakup podręczników kier. "Informatyka"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące zakupu podręczników dla studentów studiów II stopnia na kierunku Informatyka w ramach projektu pod nazwą „Zaprogramuj swoją przyszłość – Inform@tyka w  Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2 „Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy".

Termin składania ofert:

30.11.2011 do godz. 09:30