Zapytanie ofertowe na wykonanie prac adaptacyjnych nie wymagających zezwoleń budowlanych - Cieszyn

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w ramach priojektu „Adaptacja i wyposażenie laboratoriów dydaktycznych, pracowni komputerowych i biblioteki w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej” .Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.

Na wykonanie prac adaptacyjnych nie wymagających zezwoleń budowlanych dla Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ZOD w Cieszynie.

Termin składania ofert:
28.03.2012r. godz. 10.30