Zapytanie ofertowe: "Szkolenie - siła kobiet w informatyce"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkolenia pt. „Siła kobiet w Informatyce” dla studentów studiów II stopnia na kierunku Informatyka w ramach projektu pod nazwą „Zaprogramuj swoją przyszłość – Inform@tyka w  Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej" , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2 " Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy".

KOMUNIKAT

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej nie bierze odpowiedzialności za treść zapytań ofertowych, i ewentualne błędy w treści tych zapytań, w których występuje w charakterze Zamawiającego, a publikowanych na stronach internetowych, portalach internetowych, innych niż oficjalna strona Uczelni -  www.wsb.edu.pl

Termin składania ofert:

Do 25.05.2012 r. godz. 9:30