Zapytanie ofertowe - kursy dla akademickiej kadry dydaktycznej WSB

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia kursów dla akademickiej kadry dydaktycznej  Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ramach projektu pod nazwą „Edukacja dla przyszłości – program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

Termin składania ofert:
Do dnia 16.07.2012 r. do godz. 9.00