Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na Zapytanie Ofertowe dotyczące Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach niestacjonarnych I stopnia na kierunku Ekonomia  o specjalności Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2013. Wynagrodzenie finansowane jest w ramach projektu „Edukacja dla przyszłości – program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

Termin składania ofert:

28.09.2012 godz. 16:00