zapytanie ofertowe - Zakup kampanii informacyjno – promocyjnej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe w przedmiocie Zakup kampanii informacyjno – promocyjnej. Zakup realizowany jest w ramach projektu „Nowoczesny inżynier - studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

KOMUNIKAT

W nawiązaniu do ogłoszenia zapytania ofertowego z dnia 30 października 2012 r., którego przedmiot  stanowi Zakup kampanii informacyjno - promocyjnej Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, jako Zamawiający, informuje, iż wymienione poniżej zadania stanowiące przedmiot zapytania ofertowego zostały wyłączone z przedmiotu niniejszego postępowania:

- Zadanie 2 – część 2 zamówienia - 2 (dwie) strony w dodatku do gazety o charakterze informacyjno - promocyjnym projektu POKL.04.01.02-00-273/12 pn. „Nowoczesny inżynier - studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 4.1.2 Program Operacyjny Kapitał Ludzki,

- Zadanie 5 – część 5 zamówienia - wydruk 60000 szt. ulotek o charakterze informacyjno - promocyjnym o projekcie POKL.04.01.02-00-273/12 pn. „Nowoczesny inżynier - studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 4.1.2 Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o nie składanie ofert na ww. zadania – części zamówienia. Złożone oferty nie będą podlegały ocenie w tym zakresie.

Termin składania ofert:

14.11.2012 r. do godz. 9:30