Zapytanie ofertowe – Zajęcia z dydaktyki specjalnościowej na kierunku Stosunki Międzynarodowe

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na Zapytanie Ofertowe dotyczące Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach niestacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności Zarządzanie projektami i funduszami unijnymi w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013.

Wynagrodzenie finansowane jest w ramach projektu „Edukacja dla przyszłości – program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

Termin składania ofert: 08.02.2013r. godz. 9:00

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne