Zapytanie ofertowe – Prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach podyplomowych na kierunku „Business Intelligence – Systemy wspomagania decyzji” w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na Zapytanie Ofertowe dotyczące Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach podyplomowych na kierunku Business Intelligence – Systemy wspomagania decyzji  w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013. Wynagrodzenie finansowane jest w ramach projektu „Wiedza procentuje - studia podyplomowe z zakresu IT” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 2.1.1.

KOMUNIKAT:

Proszę nie oferować wykonania materiałów dydaktycznych dot. pozycji 5. SEMINARIUM DYPLOMOWE.

W punkcie 3.2 Zapytania ofertowego w tabeli pod pozycją 5. SEMINARIUM DYPLOMOWE omyłkowo została zawarta informacja o konieczności opracowania materiałów dydaktycznych.

W tym zakresie nie należy przygotowywać materiałów dydaktycznych. Oferty, które będą przewidywały przygotowanie materiałów dydaktycznych dot. przedmiotu SEMINARIUM DYPLOMOWE pozostaną w tej części bez rozpoznania. W pozostałym zakresie oferta będzie  podlegała ocenie.

Termin składania ofert:

27.02.213r. godz. 9:00