Materiały promocyjno – informacyjne do projektu „Nowoczesny inżynier – studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej”

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące: Materiały promocyjno – informacyjne do projektu „Nowoczesny inżynier – studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górnicze” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

Termin składania ofert:

28.02.2013 r., do godz. 9.30