zapytanie ofertowe - Przeprowadzenie seminarium w ramach dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności anglojęzycznej pn. International Business

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na Zapytanie Ofertowe dotyczące Przeprowadzenia seminarium w ramach dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności anglojęzycznej pn. International Business dla przyszłości – program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

Termin składania ofert: 13.03.2013r. godz. 11:00

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne