Zapytanie ofertowe: Zakup oprogramowania do projektowania, analizy i symulacji sieci oraz zakup oprogramowania do wizualizacji do stanowiska komputerowego do nauki sieci i systemów komputerowch.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące: Zakup oprogramowania do projektowania, analizy i symulacji sieci oraz zakup oprogramowania do wizualizacji do stanowiska komputerowego do nauki sieci i systemów komputerowch.

Zakup finansowany jest w ramach projektu „Nowoczesny inżynier – studia na kierunku Informatyka w WSB w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

W punkcie 5.3 Zadanie 1  dodaje się ppkt 5. o treści:

5. Udzielenie licencji dla stanowisk w liczbie sztuk: 12 na wersję oprogramowania Edukacyjna Classroom - group.

Termin składania ofert:

21.03.2013 godz. 10:30