Zapytanie ofertowe / Zakup stołów do masażu i rehabilitacji do pracowni dydaktycznej dla kierunku Fizjoterapia

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Zakup stołów do masażu i rehabilitacji do pracowni dydaktycznej dla kierunku Fizjoterapia”.

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Termin składania ofert: 9.04.2014 r. – do godziny 12.00.

Osoba do kontaktu:

mgr Małgorzata Małecka