Zapytanie ofertowe/Przygotowanie treści kursów e-learningowych

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania treści kursów e-learningowych na studiach pierwszego stopnia na kierunkach Ekonomia i Stosunki Międzynarodowe w ramach projektu "Edukacja dla przyszłości - program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

Termin składania ofert: 8 maja 2014 r.do godz. 9:00

Osoba do kontaktu: