Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach niestacjonarnych I stopnia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w specjalności „Czyste technologie w energetyce i motoryzacji” w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015”

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Termin składania ofert: 8.01.2015 r. – do godziny 16.00.

Osoba do kontaktu:

mgr Małgorzata Małecka