Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Informatyka w specjalności „Aplikacje mobilne” w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015.

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Termin składania ofert: 10.02.2015 r. – do godziny 16.00.

Osoba do kontaktu:

mgr Małgorzata Małecka