Zapytanie ofertowe/Przeprowadzenia szkoleń organizowanych przez Akademickie Biuro Karier

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące Przeprowadzenia szkoleń organizowanych przez Akademickie Biuro Karier dla studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Realizacja współfinansowana będzie w ramach w ramach projektu „Nowoczesne kształcenie – pewna przyszłość” ze środków ze środków Unii Europejskiej,  Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

Termin składania ofert: 12 maja br. do godz. 16:00.

Osoba do kontaktu:

Dominika Czerniak