Zapytanie ofertowe / Wykonanie usługi tłumaczeń migowych dla studentów kierunku Informatyka

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Wykonanie usługi tłumaczeń migowych dla studentów kierunku Informatyka”

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Termin składania ofert: 29.09.2015 r. – do godziny 16.00.

Osoba do kontaktu:

mgr Małgorzata Małecka