Zapytanie ofertowe / Przeprowadzenie kursu specjalistycznego pn. Koncepcja Halliwick - kurs podstawowy

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Przeprowadzenie kursu specjalistycznego Koncepcja Halliwick - kurs podstawowy”.

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Termin składania ofert: 12.11.2015 r. – do godziny 16.00.

Osoba do kontaktu:

mgr Małgorzata Małecka