Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Rozeznanie cenowe rynku na Zakup funkcjonalności i zmiany sposobu autoryzacji z lokalnej na domenową, w tym integracja systemu Uczelnia.XP z usługą Active Directory

W imieniu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie oferty cenowej na zakup funkcjonalności i zmiany sposobu autoryzacji z lokalnej na domenową, w tym integracja systemu Uczelnia.XP z usługą Active Directory , zgodnego z wymaganiami minimalnymi podanymi w załączniku.

Podpisaną zeskanowaną ofertę należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: mmalecka@wsb.edu.pl do dnia 12.02.2016 r.

 

Oferta cenowa musi być sporządzona na papierze firmowym, opatrzona pieczęcią firmową oraz podpisem osoby upoważnionej do zaciągania zobowiązań finansowych w imieniu firmy. W przypadku podpisania oferty cenowej przez osobę nie wymienioną w dokumencie rejestrowym, jako upoważnioną do reprezentowania firmy, wymagane jest załączenie do oferty cenowej stosownego upoważnienia.

 

            Zakup realizowany jest w ramach projektu "Antyplagiatowe Narzędzia To Podstawa (ANTP)" POWR.03.04.00-00-0003/15, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 3.4 „Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego”.

 

Kontakt:

mgr Małgorzata Małecka

Koordynator Projektu

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 93 97

mmalecka@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

 

Nasi partnerzy