Szkoła Policji w Katowicach partnerem WSB

Wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństa publicznego oraz kształcenia wykwalifikowanych kadr na potrzeby służb mundurowych to główne obszary współpracy wynikające z podpisanego 20 lipca 2016 r. porozumienia pomiędzy Szkołą Policji w Katowicach oraz Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Sygnatariuszami zawartego porozumienia byli JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Rafał Kochańczyk.  Za realizację zapisów zawartego porumienia odpowiedzialne będzie działające w strukturach Uczelni - Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych, które od ponad 5 lat podejmuje działania w aspekcie prowadzenia certyfikowanych kursów, szkoleń specjalistycznych a także studiów licencjackich oraz magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Ofertę Centrum wzbogacają dedykowane dla służb mundurowych studia podyplomowe realizowane w ścisłej współpracy z partnerami instytucjonalnymi (Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) oraz partnerami biznesowymi.

/D.P., 20.07.2016 r./

Powrót do: Start » Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej WSB » Aktualności