Nabór do Grupy Szybkiego Reagowania (GSR) 2017/2018

UWAGA!

Ogłaszamy nabór do Grupy Szybkiego Reagowania na rok akademicki 2017/2018! Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza do dnia 23.10.2017 r.

Formularz! - Dla studentów WSB!

Formularz! - Dla uczniów szkół średnich!

Grupa Szybkiego Reagowania WSB to elitarna organizacja studencka działająca na zasadach koła naukowego. Treningi grupy odbywają się raz w tygodniu pod okiem profesjonalnych trenerów, funkcjonariuszy służb mundurowych. Podczas treningów studenci mają niepowtarzalną okazję do odbycia treningów z zakresu czarnej taktyki, treningów z użyciem broni, nauki elementów samoobrony, treningów kondycyjnych oraz nabycia umiejętności, które w przyszłości ułatwią im dostanie się do upragnionych służb mundurowych.

Do GSR mogą dołączyć:

- Studenci Wyższej Szkoły Biznesu

- Uczniowie klas średnich

Powrót do: Start » Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej WSB » Aktualności