Spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko, autorem książki: "SCRUM. O zwinnym zarządzaniu projektami"

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB, TALSO oraz Wydawnictwo Helion zapraszają na spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko, autorem książki „SCRUM. O zwinnym zarządzaniu projektami”. Spotkanie odbędzie się 07 marca (czwartek) 2013 r. o godz. 18:00. w  Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Na spotkanie zapraszamy SrcumMasterów, Project Menedżerów, studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką.Organizatorzy przewidzieli czas na dyskusję dla uczestników spotkania, podczas której będzie można zadać pytania autorowi. Przewidziano także spotkanie z drużyną rugby, która opowie o tym czym jest scrum w tym sporcie. Wśród zgromadzonych zostaną także rozlosowane upominki książkowe. Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne

• Nazwa wydarzenia: Spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko,  autorem książki: "SCRUM. O zwinnym zarządzaniu projektami"
  • Termin: 7 marca 2013 r., godz. 18.00
  • Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, 41- 300 Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 1c.

Opis:

Tradycyjne praktyki zarządzania nie pasują już do dzisiejszych warunków pracy. Potrzebujemy bardziej "świeżego" i zdecydowanego startu. Czy Scrum jest "nowym początkiem" we współczesnej praktyce zarządzania? Czy coraz większa popularność tej metody jest zwiastunem kryzysu tradycyjnego podejścia? Jak będzie wyglądała praktyka zarządzania w obecnym stuleciu? O tym wszystkim opowie Mariusz Chrapko na spotkaniu autorskim.

Organizatorzy:

• TALSO
  • Wydawnictwo Helion
  • Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB

Patroni medialni:

• testerzy.pl
  • programista.pl
  • inwestycje.pl
  • Manager
  • Zarządzanie jakością
  • Benefit

Instytucje wspierające:

• KMC

Agenda:

• 17.30 - 18.00 : przybycie gości

• 18.00 - 18.15 : słowo wstępu, przedstawienie autora, czas dla organizatorów, patronów medialnych i instytucji wspierających

• 18.15 – 18.30 : SCRUM w Rugby – rozmowa wprowadzająca z AZS Katowice
    „O tym czym jest młyn i dlaczego w nim tkwi siła zespołu?”

• 18.30 – 19.00 : prezentacja p. Mariusza Chrapko „SCRUM - Jak wygląda świat po rewolucji?”

• 19.00 – 19.30 : pytania, dyskusja

• 19.30 : losowanie książek

• 19.35 : zaproszenie do stoiska, podpisywanie książek, rozmowy kuluarowe

Charakterystyka autora

Mariusz Chrapko jest praktykiem we wdrażaniu i adaptacji metody Scrum, która należy do tzw. zwinnych (ang. agile) metod zarządzania projektami. Na co dzień pomaga liderom oraz członkom zespołów projektowych, prowadząc coaching, działania doradcze i szkolenia na różnych szczeblach organizacyjnych. Jest ekspertem w dziedzinie zwinnego planowania i szacowania projektów, a także wdrażania metody Scrum w dużych organizacjach.

To człowiek renesansu XXI wieku. Z zamiłowania filozof i politolog. Jest autorem dwóch książek o różnych podejściach do zarządzania projektami. Prowokuje. Zmusza do myślenia − odwrotnego, innego niż powszechne. Uważa, że ciekawiej jest szukać odpowiedzi, niż z góry je znać. W wolnych chwilach gra jazz na fortepianie i „obłaskawia” swoje dwa brytyjskie koty.

Zgłoszenia uczestników

W celu rejestracji w spotkaniu proszę o przesłanie informacji zgłoszeniowej na adres: info@absolwentwsb.pl. W temacie wiadomosci proszę napisać "Spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko", a w treści wiadomości e-mail prosze podać imie i nazwisko (firmę/instytucję/uczelnię/szkołę) oraz telefon kontktowy.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB