Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na szkolenie "Idea inwestowania w nieruchomości"

R_Musial_foto.jpg

R_Musial_foto.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. Idea inwestowania w nieruchomości, które odbędzie się w dniu 9 czerwca o godz. 17:00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Szkolenie poprowadzi Radosław Musiał - pośrednik nieruchomości z wieloletnim stażem - właściciel MUSIAŁ GROUP.

 

Wypełnij formularz on-line. Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy 

Informacje ogólne

  • Temat szkolenia:  Idea inwestowania w nieruchomości
  • Prowadzący: Radosław Musiał (Musiał Group)
  • Termin szkolenia: 9 czerwca 2014 r., godz. 17:00
  • Miejsce: Wyższa Szkoła Biznesu w Dabrowie Górniczej, ul. CIeblaka 1c, sala 227

 

Opis szkolenia 

To wiecej niż kolejny wykład na temat oszczędzania. To porównanie i odpowiedz na pytanie gdzie jesteśmy dzis a gdzie mozemy byc jutro w oparciu o sprawdzone metody inwestycyjne. To dla każdego kompendium wiedzy o nieruchomościach, kredytach, inwestycjach. Całość przeplatana elementami psychologi biznesu i przykładami płynącymi z wieloletniego doświadczenia.


To wiedza w pigułce na temat alternatywnych metod pomnażania kapitału połączona z teorią i praktyką wniesie wiele nowych aspektów i możliwości. Usystematyzuje poglądy i da odpowiedz na wiele pytań dotyczących inwestycji w nieruchomosci. Rozgraniczenie pewnych pojęć popartych praktycznimi przykładami uzupełnią cały temat. 

 

Zapraszamy

Charakterystyka prelegenta

Radosław Musiał - pośrednik nieruchomości z wieloletnim stażem, zarządca, REALTOR, własciciel MUSIAŁ GROUP. Zawodowo zajmuje się kompleksową obsługą lokalnego rynku nieruchomości w ramach pośrednictwa, zarządzania, inwestycji oraz obsługi deweloperów. Laureat INNOWATOR 2014. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata 6 letniego Konrada. Jego zainteresowania to psychologia biznesu, ekonomia i prawo.

Zgłoszenia

Aby zgłosić udział w szkoleniu należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy on-line 

 

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB 

 

Adres: ul. Cieplaka 1c 
41-300 Dąbrowa Górnicza


e-mail: info@absolwentwsb.pl
tel.: +48 (32) 262 28 05