Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Otwarty wykład: Zarządzanie zespołami wirtualnymi w środowisku projektowym

shutterstock_34847335.jpg

shutterstock_34847335.jpg

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB zaprasza na otwarty wykład pt. Zarządzanie zespołami wirtualnymi w środowisku projektowym, który odbędzie się w dniu 20.10.2014 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali 327 (WSB Dąbrowa Górnicza). Wykład poprowadzi doświadczony praktyk: Grzegorz Zakrzewski - Dyrektor Zarządzający Śląskiego Oddziału PMI, kierownik departamentu Project Management w IBM GSDC Polska.

Temat: Zarządzanie zespołami wirtualnymi w środowisku projektowym

Termin: 20.10.2014 r. godz. 17:00-18:30

Miejsce: Dąbrowa Górnicza, WSB, Sala 327

 

 

Opis wykładu i zakres tematyczy


Termin „zespół wirtualny” stał się bardzo popularny w ostatniej dekadzie. Wynika to ze strategii największych koorporacji, które przenoszą swój biznes w inne lokalizacje geograficzne takie jak Indie, Chiny, Malezja i oczywiście Polska, gdzie koszty pracy są zdecydowanie mniejsze niż w krajach Europy Zachodniej czy Ameryce Północnej, a jakość staje się powoli porównywalna.


Z uwagi na fakt, że w ostatnich dwóch dekadach „offshorowanie” biznesu stało się główną siłą napędową wszelakich incjatyw w wielkich koorporacjach, mających na celu przynieść oszczędności kosztów lub pokryć braki w zasobach ludzkich, zespół wirtualny stał się naturalnym tworem w dzisiejszym świecie biznesu. Dla przykładu Polska stała się jednym z największych dostawców usług tak zwanych „shared services” obok Indii i Chin.


Podczas tego wykładu postaramy sie odpowiedzieć na pytanie na czym tak naprawdę polega zarządzanie wirtualnym zespołem i czym różni się od tradycyjnych zespołów, które znamy.


Sylwetka prelegenta

Grzegorz Zakrzewski - Dyrektor Zarządzający Śląskiego Oddziału PMI. Kierownik departamentu Project Management w IBM GSDC Polska. Posiada doświadczenie w zarządzaniu programami oraz projektami w międzynarodowym środowisku w obszarze IT oraz Gas&Oil (kontrakty Libia, Pakistan, Turcja). Certyfikat PMP, ITIL. Absolwent międzynarodowych studiów Project management organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Canadian Public University in Quebec  (akredytowanych przez PMI). Absolwent studiów Executive MBA na Coventry University.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB 

 

Adres: ul. Cieplaka 1c 
41-300 Dąbrowa Górnicza


e-mail: info@absolwentwsb.pl
tel.: +48 (32) 262 28 05