Jak z nami współpracować - Dołącz do Nas !

Zapraszamy do dołączenia do Stowarzyszenia Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy wiele atrakcji m.in. organizacja szkoleń, warsztatów, konferencji, akcji społecznych, charytatywnych, przedsięwzięć sportowych oraz wyjazdów zagranicznych. Zapewniamy integrację środowiska akademickiego i nawiązywanie kontaktów.

Zapraszamy absolwentów studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych oraz obecnych studentów i słuchaczy do współpracy. Pamiętajcie, aby poinformować swoich znajomych i przyjaciół to naszej wspólnej akcji.

Zostań SYMPATYKIEM Stowarzyszenia

• Dołącz do społeczności internetowej Stowarzyszenia >>> na Facebooku
  • Napisz do nas wiadomość na adres: info@absolwentwsb.pl jeżeli masz jakieś pomysły czy propozycje
  • Sympatyk Stowarzyszenia będzie na bieżaco informowany o inicjatywach Stowarzyszenia (w wielu przypadkach będzie miał możliwość aktywnego udziału na preferencyjnych warunkach)

Zostań CZŁONKIEM Stowarzyszenia

• Zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia
  • Wypełnij deklarację członkowską i prześlij lub dostarcz osobiście na adres: Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza.
  • Opłać roczną składkę członkowską w wysokości 50 zł na numer konta bankowego Stowarzyszenia:
    ALIOR BANK S.A. 27 2490 0005 0000 4500 1046 5998
    z dopiskiem "składka członkowska - 2011 rok"

• Po decyzji Zarządu Stowarzyszenia stajesz się Członkiem Stowarzyszenia (sprawa formalna, w przypadku negatywnej decyzji całkowity zwrot przelanych środków finansowych - składki członkowskiej)
  • Członek Stowarzyszenia będzie na bieżąco informowany o wszystkich inicjatywach Stowarzyszenia, ma zapewniony udział we wszystkich inicjatywach na preferencyjnych warunkach i w pierwszej kolejności oraz ma prawo głosu na Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia

Zostań PARTNEREM Stowarzyszenia

• Napisz do nas na adres: info@absolwentwsb.pl wiadomość z propozycją współpracy określając potencjalne obszary
  • Dołącz do społeczności internetowej Stowarzyszenia >>> na Facebooku
  • Partner Stowarzyszenia będzie na bieżąco informowany o wszystkich inicjatywach Stowarzyszenia oraz będzie w materiałach promocyjnych i informacyjnych pozycjonowany jako partner i jednostka wspólpracująca ze Stowarzyszeniam. Szczegółowe formy współpracy są ustalane indywidualnie.

Powrót do: Start » Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB » Aktualności

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB