Odlotowe warsztaty o powietrzu

W dniu 1 marca 2017 roku w ramach projektu „Galaktyka talentów – Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, który realizowany jest w ramach ogólnopolskiego programu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” przy wsparciu finansowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbyły się  drugie "Odlotowe warsztzty o powietrzu", które poprowadził mgr inż. Michał Szydłowski.

Podczas zajęć uczestnicy poznali naturę i właściwości powietrza, przeprowadzając różnorodne doświadczenia. Sprawdzili czy powietrze istnieje, z czego się składa, czy coś waży, czy na nas naciska. Na warsztatach pojawiły się m. in. doświadczenia: herbata aerodynamiczna, wyrzutnia rakietowa, chmura w butelce, balonowe szaszłyki, dymne pączki.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Żywiec

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!