Każde dziecko może zostać Ekoludkiem – ochrona środowiska dla najmłodszych!

W dniu 18 listopada 2018 roku odbył się wyklad pt. "Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych", prowadząca mgr Małgorzata Małecka-Tomala.

Dzieci, podczas zajęć poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą recyklingu i segregacji śmieci oraz odnawialnych źródeł energii, a także ochrony przyrody i ekosystemów naturalnych oraz ich mieszkańców.

Mali studenci poznali takie ekosystemy jak las, pola uprawne i sady oraz przedstawiono im najważniejsze zasady ochrony środowiska, które mogą zastosować we własnym domu.

Dzieci

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Żywiec

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!