Teatralny Żywiec JUTRA „Najpiękniejszy PREZENT”

Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu oraz Teatralny Żywiec JUTRA serdecznie zapraszają dzieci na przedświąteczny spektakl pt. „Najpiękniejszy PREZENT”, który odbędzie się 21.12.2017 r. (czwartek), godz. 17:30 – 18:30 w Klubie Śrubka, ul. Grunwaldzka 13 Żywiec.

ZAPISY OBOWIĄZKOWE!!!

Spektakl pt. „Najpiękniejszy Prezent” to historia pewnego chłopca, który bardzo chciał dostać na gwiazdkę coś wyjątkowego. Tym razem, nie chciał klocków lego, konia na biegunach, czy kolejki... Chciał, żeby ktoś poświęcił mu odrobinę czasu. Wszyscy dookoła byli tak bardzo pochłonięci przygotowaniami do świąt, że zapomnieli o chłopcu, przez co czuł się bardzo samotny i odrzucony. Postanowił więc napisać list do Św. Mikołaja i kiedy smacznie spał, do jego domu wszedł Aniołek, który przeczytał list i bez chwili zawahania stwierdził, że musi mu jak najszybciej pomóc. W bardzo zabawny sposób postanowił pokazać Jego ojcu, co tak naprawdę jest najważniejsze w święta, pomógł mu też przygotować „Najpiękniejszy Prezent” dla jego synka.

Coraz częściej zdarza się nam gonić za rzeczami, które zupełnie nie mają żadnej wartości, a przy tym bardzo zaniedbywać relacje z najbliższymi… Tym spektaklem postaramy się zwrócić uwagę na to, że to człowiek jest ważniejszy niż piękna choinka, prezenty czy pościerane kurze w domu. Aktorzy wraz z dziećmi, dojdą do wniosku, że nie ma piękniejszego prezentu niż dobre serce i czas poświęcony drugiemu człowiekowi.
Podczas świątecznego spotkania z teatrem wszystkie zapisane wcześniej dzieci otrzymają słodkie prezenty od Organizatorów spektaklu. ZAPRASZAMY

Kiedy:
21.12.2017 r. (czwartek), godz. 17:30 – 18:30

Gdzie:
Klub Śrubka, ul. Grunwaldzka 13, Żywiec

Koszt:
0 zł/ dziecko

Kto prowadzi:
Teatr EDEN

Dla kogo:
Dzieci w każdym wieku (z rodzicami/ opiekunami)

Zapisy OBOWIĄZKOWE do 10.12.2017

Zapisz się tutaj

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Żywiec

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!