TEATRALNY ŻYWIEJ JUTRA "NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT"

W dniu 21.12.2017 r. Teatralny Żywiec Jutra zaprosił małych Studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu na spektakl pt. „Najpiękniejszy Prezent”. Była to historia pewnego chłopca, który bardzo chciał dostać na gwiazdkę coś wyjątkowego.

Tym razem, nie chciał klocków lego, konia na biegunach, czy kolejki... Chciał, żeby ktoś poświęcił mu odrobinę czasu. Wszyscy dookoła byli tak bardzo pochłonięci przygotowaniami do świąt, że zapomnieli o chłopcu, przez co czuł się bardzo samotny i odrzucony. Postanowił więc napisać list do Św. Mikołaja i kiedy smacznie spał, do jego domu wszedł Aniołek, który przeczytał list i bez chwili zawahania stwierdził, że musi mu jak najszybciej pomóc. W bardzo zabawny sposób postanowił pokazać Jego ojcu, co tak naprawdę jest najważniejsze w święta, pomógł mu też przygotować „Najpiękniejszy Prezent” dla jego synka...

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Żywiec

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!