UWAGA! "Pod napięciem" Zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. 3 Maja 15).

Czym jest prąd? Jak powstaje? Jak go wykorzystać? Na te i wiele innych pytań odpowie Pani Sonia Myczkowska podczas najbliższego wykładu w Myszkowie. Podczas spotkania wspólnie z słuchaczami wykona proste doświadczenia, które pomogą zrozumieć naturę prądu, w tym m.in. materiały świecące w ciemności, żarówkę z ołówka, mini silnik elektryczny oraz pociąg z magnesu.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Myszków

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!