Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

W dniu 11 października odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/ 2017. Obecni byli zarówno stali, jak i nowi Słuchacze dąbrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ślubowanie od Słuchaczy przyjęli Pan Profesor Marek Walancik oraz Pan Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Dominik Penar. Swoją obecnością zaszczycił nas Wiceprzewodniczący Rady  Miasta Dąbrowa Górnicza  Pan Marek Węgrzynowicz. Pierwszy w nowym roku akademickim wykład na temat „Pragmatyka językowa – co w głowie, co w słowie” wygłosiła Pani dr hab. prof. WSB Eugenia Rostańska. Spotkanie uświetnił koncert w wykonaniu chóru „Zorza” działającego przy Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej pod przewodnictwem Pani mgr Elżbiety Każmierskiej.

JK

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności