Spektakl w Teatrze Bagatela w Krakowie

df.jpg

Już 8 lutego 2017 r. mamy zaszczyt zaprosić Państwa do  krakowskiego teatru Bagatela  na komedię kryminalną niemieckiego dramaturga Paula Pörtnera pt. Szalone nożyczki w reżyserii Marcina Sławińskiego. Jest to pierwsze w Polsce interaktywne przedstawienie, którego przebieg zależy w dużej mierze od publiczności.

Program wyjazdu 8.02.2017 r.

Wyjazd z Dąbrowy Górniczej spod budynku WSB o godz. 11.30

Po przejeździe do Krakowa czas wolny na indywidualne podziwianie królewskiego miasta.

Spektakl  w teatrze  o  godz. 16   trwa 125 min + 1 przerwa

Powrót do Dąbrowy ok. 20 -21.

Cena zawiera koszt biletu, transport autokarem i ubezpieczenie:

75,- dla uprawnionych do ulgowych biletów ( emeryci, renciści, uczniowie )

95,- dla pozostałych osób

Zapisy w pok. 16 A u p. Danuty Mroszczyk do 25.01.2017 r. Wpłaty w kasie lub na konto. Ilość miejsc ograniczona, jak zwykle będzie też  niespodzianka.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności