Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Koordynatorek Uniwersytetu Trzeciego Wieku mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku, które odbędzie się we wtorek, 20 czerwca o godz. 16.30 w Audytorium D Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas Uroczystości Studenci Trzeciego Wieku otrzymają dyplomy z rąk Przedstawiciela Władz Uczelni.

Oprawę Uroczystości stanowić będzie występ Chóru „Zorza”, działającego przy Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Uroczystości.

Po uroczystej gali, wszyscy chętni wezmą udział w Balu Seniora, który rozpocznie się o godzinie 19.00 w Nemo- Aquarium.

Szczegółowych informacji na temat planowanych działań w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku udzielają pracownicy Biura Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (tel. 32 295 93 15).

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności