Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

10 października 2017 r odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie GórniczejBlisko 200 słuchaczy tegorocznej edycji projektu powitał Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem - Pan dr Marcin Lis.
Gośćmi wydarzenia byli: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Dąbrowa Górnicza - Pan Marek Węgrzynowicz, Przedstawiciel Gabinetu Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza - Pani Zdzisława Krygier oraz Prezes Stowarzyszenia "Razem w Przyszłość" - Pani Iwona Kiernożycka. Spotkanie uświetnił koncert w wykonaniu tenora Oskara JasińskiegoRozpoczynający się rok akademicki jest początkiem jubileuszowej X edycji Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSB.

Fotorelacja z uroczystości:

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności