Uroczyste rozpoczęcie II semestru UTW!

13 lutego 2018 roku z okazji rozpoczęcia II semestru Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej –  słuchacze i sympatycy UTW bawili się "ostatkowo" na wspólnej „Potańcówce”.

Wykład inauguracyjny "Czary w wyobrażeniach ludzi. Magia w kulturze i literaturze" wygłosił dr Radosław Molenda. Słuchaczy uroczyście powitał Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego mgr Dominik Penar, który przedstawił zaplanowane wydarzenia semestru letniego związane z X-leciem UTW.

Po wkładzie rozpoczynającym II semestr zajęć UTW słuchacze udali się na wspólną zabawę do Audytorium D, gdzie czekała na nich dyskotekowa sceneria, profesjonalny Pan DJ Grzegorz oraz walizka z gadżetami!

Bal poprowadzili: Pan Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego mgr Dominik Penar w towarzystwie Pani Kierownik Kształcenia Ustawicznego mgr Anny Giertler, którzy dzielnie towarzyszyli Słuchaczom UTW w zabawie, aż do ostatniego rytmu.

Wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili ostatnie chwile karnawału!

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności