Laureaci w kategorii: „Innowacje społeczne”:

Międzynarodowi eksperci przez dwa dni dyskutowali o kluczowej roli innowacyjnośći w tworzeniu przedsiębiorstw i ich sukcesie. Konferencja naukowa "Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka" odbyła się w Akademii WSB. W jej ramach wręczono także nagrody "Innowator 2018".

Pierwszy dzień konferencji zwieńczyła Gala Innowacji "Innowator 2018"Nagrody Innowator 2018 przyznawane są przedstawicielom świata nauki, biznesu i samorządu za dotychczasowy wkład w zakresie innowacyjnych rozwiązań w procesie organizacji i funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

Laureatem w kategorii "Innowacje społeczne" została m. in. Rada Seniorów – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Dąbrowie Górniczej – Lidia Musiał, Ewa Urbanowicz, Józef Dąbrowski – członkowie Zarządu UTW Akademii WSB  - za pełne pasji i zaangażowania animowanie życia kulturalnego i społecznego seniorów m.in. poprzez organizację cyklu wykładów, warsztatów, wycieczek oraz realizację wolontariatu seniora „Jak nie My to Kto?”, czy reprezentowanie Akademii WSB w ogólnopolskich zawodach sportowych. Serdecznie Gratulujemy!!!

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności