Uroczyste zakończenie Roku Akademickiego UTW 2017/2018

W imieniu JM Rektor  Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Prodziekana ds. kształcenia ustawicznego oraz Koordynatorek Uniwersytetu Trzeciego Wieku mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2017/2018 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku, które odbędzie się we wtorek, 12 czerwca o godz. 16.30 w Audytorium Max Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Podczas Uroczystości Studenci Trzeciego Wieku otrzymają dyplomy z rąk Przedstawiciela Władz Uczelni.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Uroczystości.

Po uroczystej gali, zapraszamy na wspólną zabawę "Potańcówkę" do Audytorium D!  Zapraszamy do zapisów!

Szczegółowych informacji na temat zakończenia i zabawy udzielają pracownicy Biura Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (tel. 32 295 93 15) lub (32 295 93 15)

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności